נהיגה בשכרות בקרב בני נוער

לצערנו, נהיגה תחת השפעת אלכוהול בקרב בני נוער היא תופעה רווחת הרבה יותר ממה שניתן לשער, כאשר על פי נתונים אחרונים מחצית מהמעורבים בתאונות דרכים אשר התבצעו תחת השפעת אלכוהול היו נהגים מתחת לגיל 24.

משרד עו"ד עידן לוי עוסק בייצוג, הגנה וייעוץ לחשודים ונאשמים במגוון רחב של עבירות תעבורה (נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון וכדומה). לעיתים קרובות, נהיגה בשכרות בקרב בני נוער אשר התבצעה בהיסח הדעת עלולה לסכן את העתיד שלך. לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 052-3002002 ונשמח לעמוד לרשותך.

מהי נהיגה בשכרות בקרב בני נוער על פי החוק?

על פי פקודת התעבורה, נהיגה בשכרות בקרב בני נוער היא בין העבירות החמורות בפקודת התעבורה.

על פי פקודת התעבורה, נהיגה בשכרות בקרב בני נוער שטרם מלאו להם 24 או נהגים חדשים (נהגים שעדיין לא עברה תקופה של שנתיים מיום קבלת רישיון הנהיגה), יוגדרו כנהגים שיכורים כאשר כמות האלכוהול שאותר בגופם עולה על 10 מ"ג אלכוהול ל – 100 מ"ל דם או 50 מק"ג אלכוהול לליטר אוויר נשוף.

חשוב לציין כי בעיני המחוקק, ההתייחסות לנהגים צעירים, בני נוער או נהגים חדשים היא מחמירה יותר מנהגים ותיקים שעבורם המחוקק קבע סף גבוה יותר אשר עומד על 50 מ"ג אלכוהול ל – 100 מ"ל דם או 290 מק"ג אלכוהול לליטר אוויר נשוף.

חשיבות הייצוג המשפטי בעבירות נהיגה בשכרות בקרב בני נוער

כפי שניתן לראות, המחוקק שואף להחמיר את האכיפה והענישה שמוטלת על נהגים צעירים, בני נוער ונהגים חדשים. כתוצאה מכך, מומלץ בחום לקבל ייעוץ משפטי בזמן אמת מעורך דין אשר מתמחה בדיני תעבורה בלבד.

עורך דין אשר מתמחה בדיני תעבורה, מכיר את החקיקה ומעודכן בפסיקה הרלוונטית, יוכל לבחון את הסיטואציה בעיניים משפטיות ולהדוף את טענות המשטרה/הפרקליטות במגוון רחב דרכים יצירתיות אשר יאפשרו לנאשם לשמור על רישיונו, להמשיך בחייו או לקבל עונש מקל הרבה יותר מהצפוי לו.

לסיכום, נהיגה בשכרות בקרב בני נוער היא בין עבירות התעבורה החמורות בפקודת התעבורה. בכל מקרה של חשד לנהיגה תחת השפעת אלכוהול מומלץ בחום להתייעץ עם עורך דין תעבורה אשר יוכל לבחון את הסיטואציה.

משרד עו"ד עידן לוי בעל ניסיון רב שנים בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות נהיגה בשכרות בפריסה ארצית. הניסיון הרב שצברנו מאפשר לנו למצוא דרכים יצירתיות מחוץ לקופסא, להגן על האינטרסים שלך ולפעול בנחישות לביטול או צמצום כתב האישום.

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב- 052-3002002 ונשמח לעמוד לרשותך.

לתיאום פגישת יעוץ צור קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן